Hotel 360  Kapak Resmi Hotel 360  Logosu

Firma Bilgileri

Hotel 360

Yazılım & Bilişim Teknolojileri 1179

Ajans360, kurulduğu günden bu yana 100’den fazla otel web sitesi tasarımı yapmış ve hala birçoğunun yönetimini gerçekleştirmektedir. Dijital yani online pazardaki gelişmeler neticesinde, ajans hizmetlerimize ilaveten, otellerimizin gelirlerini arttırmalarını sağlayacak hizmetleri de içinde barındıran Hotel360 projemizi hayata geçirdik. 

Otel işletmenizi büyütmenin birçok yolu var ve yararlanabileceğiniz birçok platform ile otelinizi ve hikayenizi birçok kişiye ulaştırmanız mümkün…Böyle bir senaryoda, başarı için tek bir formül yoktur. Oteller, maksimum potansiyel gezgine ulaşmak ve onları misafirlerine dönüştürmek için çeşitli kanallarda pazarlama girişimleri yürütürken oda envanterlerini, doğrudan ve dolaylı kanalların bir karışımı aracılığıyla dağıtmalıdır.

Hotel360, başka firmalarda olmayan otel danışmanlık modelinde, otellerin ihtiyaç duydukları yazılım ve donanımları da kapsayan, 360 derece kapsamlı ve performans garantili çözümler sunuyor. Otel danışmanlık hizmeti kapsamında; CRM ve çağrı merkezi danışmanlığı, otel otomasyon sistemleri ve kanal yönetici yazılımı danışmanlığı, gelir ve fiyat yönetimi yazılımlarımızla işinizi kolaylaştırıyoruz. Aynı zamanda, Seo altyapısı güçlü ve mobil uyumlu otel web sitesi, otelinize direk rezervasyon sağlayan yazılımlar, ziyaretçilerinizin analizi, hedef kitle analizi, sosyal medya ve Google reklam ve kampanya yönetimi, otel itibar yönetimi gibi birçok hizmetimizle de dijital markanıza değer katıyoruz.

Siz de Teknokent Bolu’da Yerinizi Alın

Teknokent Bolu’da yerinizi almak için hemen başvurun...