REBOOST Kapak Resmi REBOOST Logosu

Firma Bilgileri

REBOOST

Yazılım & Bilişim Teknolojileri 716

Şirketimiz, Reboost Teknoloji Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, başta üreticiler olmak üzere çeşitli sektörler için teknoloji danışmanlığı ve çözümleri sunmaktadır. Reboost, 2023 yılında yapay zeka, çığır açan yenilikler ve en son teknolojilerle süreçleri optimize etme konusunda tutkulu olan Akın Özdemir ve Yiğit Alpay tarafından kuruldu. Vizyonumuz, işletmelerin rekabet gücü ve daha yeşil bir gelecek için çok önemli olan sürdürülebilir ve verimli süreçler oluşturmaktır. Misyonumuz, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerimizle şirketlerin performansını artırmaktır. Sloganımız "Sınırları Aş ve Yeşil Bir Dünya İçin Optimize Et". Yeniliğe, mükemmelliğe ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızı bu sloganla ifade ediyoruz.

Mevcut verilere veya içeriğe dayalı olarak yeni içerik veya veriler oluşturabilen bir yapay zeka biçimi olan “Generative AI” gibi en son teknolojileri sunuyoruz. Organizasyonların etkinliğini, üretkenliğini ve sürdürülebilirliğini artıran yeni teknolojilerin, iş modellerinin ve uygulamaların benimsenmesi süreçleri olan teknoloji, dijital dönüşüm ve yeşil dönüşüm konularında da danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Teknoloji danışmanlığımız ve çözümlerimizle müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerden biri, “Light House Fabrika” yolculukları için üreticilere yardımcı olmaktır. “Light House Fabrika”, üretim süreçlerini, değer zincirlerini ve iş modellerini zorlayıcı finansal ve operasyonel getiriler elde etmek için Dördüncü Sanayi Devrimi (4IR) teknolojilerini kullanmada liderdir. Ayrıca, Dünya Ekonomik Forumu(World Economic Forum - WEF) tarafından performans, sürdürülebilirlik ve esneklikte adım adım iyileştirmeler sağlamak için 4IR teknolojilerinin geniş ölçekte nasıl uygulanacağına dair örnekler olarak kabul edilmektedir. En son teknolojilerimiz ve danışmanlık hizmetlerimizle üreticilerin bu hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Reboost Teknoloji Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi olarak, teknoloji danışmanlığımız ve çözümlerimizle sınırları aşıyor ve daha yeşil bir dünya için süreçleri optimize ediyoruz. Çeşitli endüstriler için sürdürülebilir ve verimli süreçler oluşturmak için Üretken Yapay Zeka ve diğer 4IR teknolojilerini kullanma konusunda lideriz. “Light House Fabrika” olmak ve operasyonlarında mükemmellik ve esneklik elde etmek isteyen şirketler için güvenilir bir iş ortağıyız.

Siz de Teknokent Bolu’da Yerinizi Alın

Teknokent Bolu’da yerinizi almak için hemen başvurun...