Sarkon Teknoloji Kapak Resmi Sarkon Teknoloji Logosu

Firma Bilgileri

Sarkon Teknoloji

Elektrik & Elektronik 704

Sarkon Teknoloji Tasarım şirketi bünyesinde 4 ar-ge mühendisi bulunmaktadır. Ekibimizin TÜBİTAK Efficiency Challenge elektrik araç yarışlarından gelen 3 senelik fırçasız doğru akım motor ve motor sürücü tasarımında belirli bir tecrübesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Roketsan sponsorluğunda yapılan roket yarışmalarına katılım sağlayarak farklı projelerde elektrik-elektronik mühendisliği ve makine mühendisliği alanlarında birikim ve tecrübe kazanarak ilerlemeler kaydedilmiştir.

Ekibimizin üç senelik birikiminin ardından Ertan Gazi KONUK ve Cihan SARAÇ’ın sahipleri oldukları  Sarkon Yatırım Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile yollarımızın kesişmesinden sonra gerekli fizibilite çalışmaları neticesinde  Sarkon Teknoloji Tasarım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirket’i kuruldu ve yaklaşık son bir buçuk senedir profesyonel bir şekilde fırçasız doğru akım motorları, fırçalı gövdesiz tork motorları ve motor sürücü teknolojileri alanında tasarım, test-analiz ve üretim olarak faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz bu alanda gelişmeye açık, inovatif yaklaşımlar ile çalışan  kararlı ve paydaşlarına  değer veren bir pozisyondadır. 

 

  • Vizyonumuz: Kişisel ulaşım ve mikro-mobilite alanlarında ihtiyaç duyulan hafif ulaşım araçlarına hareket veren BLDC (Fırçasız Doğru Akım) motorlarının ve motor sürücü devrelerini yerlileştirilerek sektörde Türkiye Sanayisinde öncü bir konuma gelmektir.
  • Misyonumuz: Günümüz dünyasında insanların, ulaşım için sıkça tercih etmeye başladığı elektrikli bisikletler, elektrikli mopetler, elektrikli scooterlar için motor, motor sürücülerini yenilikçi ve özgün tasarımlarla uluslararası standart ve kalitede üretmektir.
  • Değerlerimiz: Yenilikçilik, Sürdürülebilirlik, İnovatif Tasarım, Güvenilirlik, Dinamizm, Verimlilik
Siz de Teknokent Bolu’da Yerinizi Alın

Teknokent Bolu’da yerinizi almak için hemen başvurun...