TEIN Yazılım Kapak Resmi TEIN Yazılım Logosu

Firma Bilgileri

TEIN Yazılım

Yazılım & Bilişim Teknolojileri 2332

2017 yılında İngiltere'de kurulan Solutions44 adıyla kurulan şirketimiz 2020 yılında TEİN Teknoloji adıyla yola devam ediyor. 5 yazılımcıyla çıktığı yolda merkez ofisini Düzce’de olmak üzere Bolu Teknokentte’de konumlandıran  TEİN Teknoloji, kadrosunda  60 personeli ve Networkünde 7000 uzman yazılımcı ile  faaliyet göstermektedir.TEİN Teknoloji; yapay zekadan, Metaverse Bankacılığa, Blockchain, Sanal gerçeklikten siber  güvenliğe kadar pek çok alanda uzman kadrosuyla  katma değer sağlayan ve fark yaratan teknolojiler ile İçişleri  Bakanlığı, bankalar, belediyelere, özel projelere hızlı bir destek sağlamaktır.

Hızlı büyüyen bir şirket olarak ekibimizle projelerin tamamlanması, uzman personel ile yetiştirilmek üzere olan personelleri birleştirip  usta çırak ilişkisi ile ülkemize daha fazla yazılımcı istihdamı sağlamayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda agile projelere destek veriyoruz.

TEİN Teknoloji, Bankacılık, Bakanlık Mobil Ödeme Sistemleri, E-Ticaret, Ulaştırma ve Telekomünikasyon, enerji sektörlerine ve sanal gerçeklik projelerine yatırım yapmaya devam etmektedir

TEIN Yazılım

Kariyer İmkanları

Siz de Teknokent Bolu’da Yerinizi Alın

Teknokent Bolu’da yerinizi almak için hemen başvurun...