Bolu Teknokent'e Halkbank Destek Paketi

Bolu Teknokent'e Halkbank Destek Paketi

Teknoloji alanında yatırım olanakları yaratarak, teknoloji yoğun bir istihdam oluşturulması amacıyla ülkemizdeki Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ile Bankamız arasında protokoller gerçekleştiriyoruz.

Kimler Başvurabilir?

Bankamızın protokol gerçekleştirdiği Teknokent/Teknoparklarda ticari faaliyette bulunan veya herhangi bir faaliyeti ya da kendisine ait bir iş yeri olmayıp, kendi işini kurmak isteyen girişimci firmalar başvurularını yapılabilecektir.

Kredi Limiti ve Detayları Nelerdir?

Girişimcilerimize sunmuş olduğumuz destek paketimizin üst limiti 750.000 TL olmakla birlikte, girişimcilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda aşağıda yer alan ürünlerimizi de sunuyoruz;

1) Teknokent Girişimci Kredisi

Girişimcilerimizin; Ar-Ge harcamaları, mal, hizmet veya ekipman alımları, personel maaş ödemeleri, Teknokent kira ödemeleri başta olmak üzere projelerini ilerletme noktasında ihtiyaç duydukları tüm işletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 60 ay olarak aylık eşit taksitli “Teknokent Girişimci Kredisi” sunulmaktadır.

2) Paraf Ticari Kredi Kartı

Girişimcilerimize ticari faaliyetlerinde kullanmak üzere üst limit içinde kalmak koşulu ile asgari 5.000 TL limitli Paraf Ticari Kredi Kartı sunulacaktır.

3) Ticari Kredili Mevduat Hesabı-Dost Hesap

Girişimcilerimize, işletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üst limit içinde kalmak koşulu ile asgari 5.000 TL limitli Dost Hesap sunulacaktır.

4) Teminat Mektubu

Girişimcilerin ihtiyaçları doğrultusunda üst limit içinde kalmak üzere ve azami 1 yıl vadeli TL teminat mektubu sunulabilecektir.

Diğer Avantajlar Nelerdir?

Girişimcilerimizin finansman ihtiyaçlarına destek olduğumuz gibi, işlerinin büyümesine ve sürdürülebilmesine de destek olmak amacıyla, ücretsiz olarak finansman dışı destekler de sağlanacaktır.

  • Teknokent kira desteği
  • Bankacılık ürünleri masraf muafiyeti

-Girişimcilerin, internet&mobil şubeden gerçekleştirecekleri EFT ve havale işlemlerinden 1 yıl boyunca ücret alınmayacaktır.
-Ticari kredi kartlarından 1 yıl boyunca üyelik ücreti alınmayacaktır.
-1 adet 25 yapraklı çek karnesi için çek defter bedeli alınmayacaktır.
-POS kullanımlarında 6 ay boyunca POS aidatı alınmayacaktır.

  • Ücretsiz danışmanlık desteği
  • Ücretsiz eğitim desteği
  • Halkbank KOBİ fırsatları ve kampanyalar

İçerik Ara

Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz?

Bolu Teknokent imkanları ve avantajları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
Siz de Teknokent Bolu’da Yerinizi Alın

Teknokent Bolu’da yerinizi almak için hemen başvurun...